Go to Top

Opinie klientów

Na nasze zlecenie został wykonany audyt linków prowadzących do naszej strony. Został przygotowany profil linków zwrotnych oraz lista aktywnych fraz kluczowych występujących w wynikach organicznych Google.pl Raport został przygotowany bardzo szybko i zawierał interesujące nas dane.

Adam Piotrowski, Gekosale.pl

Na moje zlecenie został wykonany kompleksowy audyt naszej strony paparazzo.pl Na naszej stronie znajdują się głównie zdjęcia (brak tekstu) co powodowało problemy z widocznością w google.pl - chłopaki z Sawa Projekt wykonali kawał dobrej roboty - dodatkowo przeanalizowali profil backlinków i zaproponowali strategię pozyskiwania nowych. Jestem zadowolony z ich usług i z przyjemnością polecę ich dalej.

Tomasz Ciupek, Paparazzo.pl

Mam stronę, którą prowadzę hobbystycznie wraz z moimi dziećmi - kinectgry.pl. Potrzebowałem profesjonalnej porady odnośnie optymalizacji strony pod kątem SEO. Nie szukałem długo tylko zleciłem jego wykonanie pierwszej osobie, które przyszła mi na myśl - Jakub Sawa. Usługi świadczone przez niego w ramach agencji SAWA PROJEKT są na najwyższym poziomie. Ma dużą wiedzę i doświadczenie - co nie przeszkadza w prosty i logiczny sposób wytłumaczyć pewne sprawy związane z optymalizacją strony. Zdecydowanie polecam jego usługi !

Tomasz Gregorczyk, Kinectgry.pl

W ciągu kilku ostatnich tygodni pojawiły się problemy z pozycją niektórych fraz w wynikach wyszukiwania. Zwróciłem się do Kuby z SAWA PROJEKT o pomoc. Kuba szybko i sprawnie przygotował raport w którym wypunktował najważniejsze rzeczy do zmiany/poprawy. Podpowiedział również w jaki sposób linkować mój portal z ogłoszeniami. Mam nadzieję, że zmiany które wprowadzę zaowocują zwiększeniem ruchu na mojej stronie. Polecam usługi Kuby :)

Łukasz Ostrowski, Bezpłatneogłoszenia.com.pl

Prowadzę firmę handlującą sprzętem estradowym. Posiadam kilkanaście stron (sklepów, katalogów produktów itp) z produktami typu wzmacniacze, głośniki, oświetlenie sceniczne itp. Na jednej z naszych stron mieliśmy problemy z poprawnym zaindeksowaniem całej oferty w wyszukiwarkach. Po zleceniu audytu strony okazało się, że w jej budowie jest kilka istotnych błędów o których zupełnie nie wiedzieliśmy. Dzięki współpracy z SAWA PROJEKT uzyskałem szczegółowe wskazówki co, gdzie i jak poprawić. Pierwsze efekty już widać w postaci zwiększonego ruchu na stronie - co przekłada się na większą liczbę zleceń. Pieniądze zainwestowane w usługi Jakuba zaczynają się zwracać - co bardzo mnie cieszy :)

Piotr Wesołowski, Ibiza-light.pl