Go to Top

Darmowy Audyt SEO Twojej Strony

Zgodnie z zapowiedzią na Facebook’u ruszam z akcją, w której możesz zgłosić swoją stronę do darmowego audyt seo – spośród listy zgłoszonych stron, wybiorę taką, która zostanie przeanalizowana pod kątem czynników SEO. Przypominam, że termin SEO (Search Engine Optimization) oznacza optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, a konkretnie pod kątem robotów indeksujących.

Po wykonaniu audytu wyniki będą publikowane na blogu, tak aby każdy mógł się z nimi zapoznać. Czyli zgłaszając swoją stronę pamiętaj o tym. W ramach tej akcji analizie będą podlegały jedynie czynniki onsite – czyli po stronie samego serwisu.

Planuję jeden darmowy audyt w tygodniu – niestety ale na więcej nie mam czasu. Strony można cały czas zgłaszać poprzez ten formularz http://tnij.org/qufwvh1.

Strony są subiektywnie oceniane i wybieram te, które akurat mnie zainteresują. Możesz również zamówić kompleksowy audyt SEO i pozycjonowania poza kolejką – skontakuj się ze mną, a przedstawię ci ofertę (cena zależy od kilku czynników i nie jest sztywno ustalona).

Aktualizacja :

pierwszy audyt już gotowy : http://www.sawaprojekt.pl/darmowy-audyt-seo-1-djgotuje-pl/

Przeczytaj podobne wpisy :

Darmowy Audyt SEO Twojej Strony
5 (100%) 1 vote

About Jakub Sawa

Od 2008 roku ściśle związany z polskim rynkiem ecommerce, od ponad 15 lat aktywny Internauta, pasjonat nowych technologi, z których korzysta na co dzień. Właściciel kilku sklepów internetowych, praktyk, aktywnie działający w społeczności ecommerce i SEO. Prowadzi bloga o praktycznej stronie handlu w internecie, zajmuje się konsultingiem i doradztwem w zakresie ecommerce, pozycjonowania i SEO/SEM.