Go to Top

Blog

Darmowy Audyt SEO #2 – polonia-ua.pl

Dziś szybka kontrola serwisu o Polonii na Ukrainie :

Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013 r.”

Obiekt audytu

zrzut strony głównej polonia-ua.pl Read more

Darmowy Audyt SEO Twojej Strony

Zgodnie z zapowiedzią na Facebook’u ruszam z akcją, w której możesz zgłosić swoją stronę do darmowego audyt seo – spośród listy zgłoszonych stron, wybiorę taką, która zostanie przeanalizowana pod kątem czynników SEO. Przypominam, że termin SEO (Search Engine Optimization) oznacza optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, a konkretnie pod kątem robotów indeksujących. Read more

Sprzedaż transgraniczna w sklepie internetowym

W ramach cyklicznych spotkań KrakCamp przygotowałem na ostatnie spotkanie prezentację i duuuża porcję wiedzy dotyczącą sprzedaży transgranicznej. Omówione zostały szanse i zagrożenia, aspekty prawne, logistyczne i inne z jakimi mogą zetknąć się polscy sprzedawcy chcący konkurować z zagranicznymi sklepami. Zapraszam do zapoznania się z prezentacją – oraz do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach.

Read more

Pozycjonowanie – od czego zacząć ? cz.1

Przecież to proste ! Należy poszukać w google.pl firm pod hasłem pozycjonowanie, wysłać pytanie o ofertę i wybrać najtańsza (najlepiej pół roku za darmo) – tak zapewne pomyśli większość klientów. Jest to najczęściej popełniany błąd, który może kosztować cię bardzo duże pieniądze. Jak się przed tym uchronić – czytaj w kolejnych częściach mojego poradnika.

Read more

Targi eHandlu

Fundacja Polak2.0 poinformowała dziś o otwarciu zapisów na stoiska w ramach IV Targów eHandlu w Poznaniu. Osoby zainteresowane wykupieniem stoiska dla swojej firmy mogą dokonać tego pod tym adresem : http://targiehandlu.pl/booking